Honeywell CK65 terminal CK65-L0N-ASN210E
2.447,00 € 1.521,79 € incl. VAT
Honeywell CK65 CK65-L0N-ASN210E – portable data collection device, 2D, imager (standard range), keyboard (51 keys, alphanumeric), 10.5 cm (4in), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), Micro SD-Slot, 480×800 pixels, Qualcomm Octa Core, RAM: 2 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP68, incl,: Google Mobile Services, battery, 7000 mAh
Honeywell CK65 – CK65-L0N-ASN210E – ultra-rugged mobile computer for warehouse & production
Built on the Mobility Edge™ platform, the CK65 combines touchscreen with dedicated keypads and offers enterprise connectivity
and advanced data capture for maximum productivity and low TCO, Supports Android 9 to 13 (depending on configuration) and includes
versions for cold storage and NI/ATEX options,
Key Specifications: Honeywell CK65 CK65-L0N-ASN210E – portable data collection device, 2D, imager (standard range), keyboard (51 keys, alphanumeric), 10.5 cm (4in), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), Micro SD-Slot, 480×800 pixels, Qualcomm Octa Core , RAM: 2 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP68, incl,: Google mobile services, battery, 7000 mAh
Main technical specifications
| ⚙️ Platform | Honeywell Mobility Edge; Android 9 → 13 |
| 🧠 Processor & memory | Qualcomm Snapdragon octa‑core; 2/4 GB RAM; 32 GB Flash; microSD up to 512 GB |
| 🖥️ Screen & touch | 4.0″ 480×800 (WVGA), optically bonded, Corning Gorilla Glass 5; gloved/wet touch |
| ⌨️ Keyboards | 51/53-alphanumeric keys, 38/42-function numeric keys, 30-numeric keys |
| 📶 Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac with 2×2 MIMO; WPA/WPA2/WPA3; Bluetooth 5.0 BLE; NFC |
| 📦 Scanning | N6703 2D Slim / N6803 FlexRange / FlexRange XLR / EX20 Near‑Far (1D/2D) |
| 🛡️ Robustness | Drop 3m to RT; 3000 tumbles @1 m; IP65 and IP68 |
| 🌡️ Environment | Standard: −20…+50 °C; Cold Storage: −30…+50 °C |
| 🔋 Battery | Li‑Ion 7000 mAh; autonomy up to ~28 h (depending on profile) |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.









Reviews
There are no reviews yet.